Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

1. Dodání zboží

 

  • zašleme na dobírku

  • doručení do 7mi pracovních dnů od doručení objednávky

  • při nákupu nad 10890 Kč je poštovné a balné zdarma, v opačném případě účtujeme 484 Kč

 

2. Podmínky pro vrácení peněz

Vynasnažíme se Vám dodávat zboží v co nejlepší kvalitě. Pokud se přece jen stane, že při obdržení zásilky zjistíte nějakou vadu, máte možnost zboží vyreklamovat.

 

  • zboží musí být kompletní, nepoužité a nepoškozené, schopné dalšího prodeje

  • odeslat zásilku je nutné nejpozději do 14 dnů ode dne obdržení

  • ve vrácené zásilce musí být přiložena kopie našeho daňového dokladu

  • vracíme peníze pouze za zboží, nikoli za Vámi zaplacené zpětné poštovné.

 

Reklamované zboží zasílejte na adresu Ploty-prodej.cz, Zámecký obvod 29, 262 72 Březnice, běžnou balíkovou poštou. Pokud zašlete reklamaci dobírkou nebude přijata!

 

 

3. Záruka při vadách dodávky nebo zboží

 

Reklamace probíhá následujícím způsobem

Neprodleně po obdržení zásilky zboží zkontrolujte. Pokud zjistíte závadu na zboží, či rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím, laskavě nás kontaktujte a naši zaměstnanci s Vámi reklamaci okamžitě projednají. Pokud tak neučiníte, vystavujete se nebezpečí, že Vaše reklamace nebude uznána, přičemž se má za to, že zboží bylo dodáno v pořádku.

Vadné zboží zašlete (nikoli dobírkou!) spolu s kopií faktury na adresu Ploty-prodej.cz, Zámecký obvod 29, 262 72 Březnice. Zboží Vám bude vyměněno na základě předchozí telefonické domluvy, případně Vám budou na bankovní účet vráceny peníze. Opravené či vyměněné zboží Vám bude na naše náklady zasláno zpět do 30 dní ode dne zahájení reklamačního řízení (dne, kdy reklamované zboží od Vás obdržíme). Reklamační řízení končí dnem odeslán vyřízení reklamace kupujícímu.

Vyhrazujeme si právo nahradit vadné či neopravitelné zboží jiným se stejnými parametry.

V případě neoprávněné reklamace bude zboží vráceno zpět se stanoviskem našeho pracovníka, který reklamaci vyřizoval.

 

4. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

4.1. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“), nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

4.2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 4.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího info@ploty-prodej.cz.

4.3. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 4.2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 10 pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoškozené a neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu.

4.4. Ve lhůtě deseti (10) dnů od vrácení zboží kupujícím dle čl. 4.3 obchodních podmínek je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno.

4.5. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

4.6. Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována.

 

5. DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN

5.1.    Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.


5.2.    Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.


5.3.    K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz