Bavolet rovný, pro sloupky o průměr u 48 mm - pozinkovaný (Zn)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Bavolet pro ostnaté dráty a žiletkové pásky na kulatý sloupek průměr 48 mm rovný, koncový kovové rameno s úpravou Zn délka ramena 45 cm s otvory pro 3 řady
| Kategorie: | Příslušenství pro ostnaté dráty a žiletkové pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595068400654 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| delka: | 45 cm |
| hmotnost: | 4,2 kg |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-sloupku: | 48 mm |
| typ: | bavolet |
