Branka IDEAL TENIS pro tenisové kurty - rozměr 1250 × 2200 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
branka poplastovaná (Zn + PVC) barva - zelená rám z kulatých profilů (uzavřený) výplň čtyřhrčanné pletivo velikost ok 45 × 45 mm průměr drátu 2,70 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových závěsů součástí je zámek s vložkou FAB
| Kategorie: | Jednokřídlé branky TENIS |
|---|---|
| EAN: | 8595068414071 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| hmotnost: | 33,8 kg |
| oko: | 45 × 45 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,7 mm |
| ram: | kulatý profil |
| rozmer: | 1250 × 2200 mm |
| sirka: | 125 cm |
| typ: | tenisová |
| vypln: | čtyřhranné pletivo |
| vyska: | 220 cm |
| zamykani: | FAB zámek |
| znacka: | IDEAL® TENIS |
