Chovatelská svařovaná síť poplastovaná (Zn + PVC) - oko 19 × 19 mm, výška 100 cm, role 5 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
mnohoúčelové produkty pro chov domácích zvířat vhodné jako ochrana proti škůdcům vhodné pro králíkárny a voliéry díky své vysoké pevnosti vhodné pro ohrazení kompostů barva zelená HOBBY balení
| Kategorie: | Chovatelské svařované pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068410851 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 5 m |
| hmotnost: | 1,98 kg |
| oko: | 19 × 19 mm |
| pouziti: | chovatelství |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 1,1 mm |
| typ-pletiva: | chovatelské |
| vyska: | 100 cm |
