Chovatelská svařovaná síť pozinkovaná (Zn) - oko 19 × 19 mm, výška 50 cm, role 5 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
mnohoúčelové produkty pro chov domácích zvířat vhodné jako ochrana proti škůdcům vhodné pro králíkárny a voliéry díky své vysoké pevnosti vhodné pro ohrazení kompostů barva zelená HOBBY balení
| Kategorie: | Chovatelské svařované pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068410837 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 5 m |
| hmotnost: | 1,17 kg |
| oko: | 19 × 19 mm |
| pouziti: | chovatelství |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 1,05 mm |
| typ-pletiva: | chovatelské |
| vyska: | 50 cm |
