Chovatelská svařovaná síť pozinkovaná (Zn) - oko 8,0 × 8,0 mm, výška 100 cm, role 25 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
mnohoúčelové produkty pro chov domácích zvířat vhodné jako ochrana proti škůdcům vhodné pro králíkárny a voliéry díky své vysoké pevnosti vhodné pro ohrazení kompostů
| Kategorie: | Chovatelské svařované pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068440384 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 20,8 kg |
| oko: | 8 × 8 mm |
| pouziti: | chovatelství |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 0,8 mm |
| typ-pletiva: | chovatelské |
| vyska: | 100 cm |
