Chovatelské šestihranné pletivo poplastované (Zn + PVC) 20 mm - výška 100 cm, role 25 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
mnohoúčelová pletiva pro chov domácích zvířat vhodná jako ochrana proti škůdcům velikost ok 20 mm
| Kategorie: | Chovatelské šestihranné pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068410523 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 6,75 kg |
| oko: | 20 mm |
| pouziti: | chovatelství |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | vodorovné 2 × 6 mm |
| typ-pletiva: | chovatelské |
| vyska: | 100 cm |
