Chovatelské šestihranné pletivo poplastované (Zn + PVC) 25 mm - výška 50 cm, role 10 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
mnohoúčelová pletiva pro chov domácích zvířat vhodná jako ochrana proti škůdcům velikost oka 25 mm
| Kategorie: | Chovatelské šestihranné pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068410790 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 10 m |
| hmotnost: | 1,34 kg |
| oko: | 25 mm |
| pouziti: | chovatelství |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | vodorovné 2 × 6 mm |
| typ-pletiva: | chovatelské |
| vyska: | 50 cm |
