Chovatelské šestihranné pletivo pozinkované (Zn) 20 mm - výška 100 cm, role 50 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
mnohoúčelová pletiva pro chov domácích zvířat vhodná jako ochrana proti škůdcům velikost ok 20 mm
| Kategorie: | Chovatelské šestihranné pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068410998 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 50.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 50 m |
| hmotnost: | 13,4 kg |
| oko: | 20 mm |
| pouziti: | chovatelství |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | vodorovné 2 × 6 mm |
| typ-pletiva: | chovatelské |
| vyska: | 100 cm |
