Čtyřhranné pletivo poplastované IDEAL Zn + PVC (s napínacím drátem) - výška 125 cm, zelená, 25 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
čtyřhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 125 cm velikost ok 55 × 55 mm průměr drátu 2,50 mm barva - zelená role o délce 25 m včetně napínacího drátu
| Kategorie: | Klasické poplastované čtyřhranné pletivo s napínacím drátem zelené |
|---|---|
| EAN: | 8595068403709 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| baleni: | role |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 26,25 kg |
| napinaci-drat: | ano |
| oko: | 55 × 55 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,5 mm |
| typ-pletiva: | čtyřhranné |
| vyska: | 125 cm |
| znacka: | IDEAL® |
