Čtyřhranné pletivo poplastované IDEAL Zn + PVC 45 - tenisové - výška 350 cm, návin 18 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
čtyřhranné pletivo tenisové poplastované (Zn + PVC) výška 350 cm velikost ok 45 × 45 mm průměr drátu 2,70 mm barva - zelená
| Kategorie: | Tenisové poplastované čtyřhranné pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068440018 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| baleni: | tenisové |
| barva: | zelená |
| delka: | 18 m |
| hmotnost: | 82,4 kg |
| napinaci-drat: | ne |
| oko: | 45 × 45 mm |
| pouziti: | tenis |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,7 mm |
| typ-pletiva: | tenisové |
| vyska: | 350 cm |
| znacka: | IDEAL® |
