Čtyřhranné pletivo poplastované IDEAL Zn + PVC 50 (kompaktní role, bez napínacího drátu) - výška 125 cm, barva antracit (RAL 7016), 15 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
čtyřhranné pletivo poplastované (Zn + PVC) výška 125 cm velikost ok 55 × 55 mm průměr drátu 2,50 mm kompaktní role o délce 15 m barva - antracit
| Kategorie: | Klasické poplastované čtyřhranné pletivo bez napínacího drátu antracit |
|---|---|
| EAN: | 8595068454886 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 15.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 15 m |
| napinaci-drat: | ne |
| oko: | 55 × 55 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,50 mm |
| typ-pletiva: | čtyřhranné |
| vyska: | 125 cm |
