
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
elegantní pletený zahradní plot vodorovné dráty jsou alternativně splétány ideální řešení pro květinové záhony snadná instalace velikost ok 90 × 150 mm průměr drátů: vodorovné 2,50 mm, svislé 3,00 mm barva zelená RAL 6005
| Kategorie: | Dekorační pletivo DEKORAN® |
|---|---|
| EAN: | 8595068448120 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 25 m |
| hmotnost: | 12,2 kg |
| oko: | 90 × 150 mm |
| pouziti: | dekorace |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| typ-pletiva: | dekorační |
| vyska: | 65 cm |
| znacka: | DEKORAN |
