Dvoukřídlá brána IDEAL® II. poplastovaná (Zn + PVC) - rozměr 3605 × 950 mm, barva antracit (RAL 7016)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
povrchová úprava Zn + PVC rám z kulatých profilů (uzavřený) výplň čtyřhranné pletivo velikost ok 55 × 55 mm průměr drátu 2,50 mm barva - antracit součástí brány jsou 2 sloupky včetně stavitelných kloubových závěsů zamykání brány visacím zámkem (není součástí dodávky) v kovových okách
| Kategorie: | Dvoukřídlé brány antracitové IDEAL® II. |
|---|---|
| EAN: | 8595068453193 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| hmotnost: | 28,6 kg |
| oko: | 55 × 55 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 2,5 mm |
| prumer-sloupku: | 60 mm |
| ram: | kulatý profil |
| rozmer: | 3605 × 950 mm |
| sirka: | 360,5 cm |
| typ: | dvoukřídlá |
| vypln: | čtyřhranné pletivo |
| vyska: | 95 cm |
| vyska-sloupku: | 160 cm |
| zamykani: | FAB zámek |
| znacka: | IDEAL® II. |
