Dvoukřídlá brána PILOFOR® SUPER pozinkovaná (Zn) - rozměr 4110 × 1980 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
povrchová úprava Zn rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm součástí brány jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů a středovou zástrčí s dorazem součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz brány brána je univerzální
| Kategorie: | Dvoukřídlé brány pozinkované PILOFOR® SUPER |
|---|---|
| EAN: | 8595068452790 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| hmotnost: | 87,6 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | zahrada, průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm |
| ram: | čtyřhranný profil |
| rozmer: | 4110 × 1780 mm |
| sirka: | 411 cm |
| typ: | dvoukřídlá |
| vyska: | 198 cm |
| znacka: | PILOFOR® SUPER |
