Dvoukřídlá brána SOLID poplastovaná (Zn + PVC) - rozměr 3580 × 1950 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Dvoukřídlé brány zelené SOLID® |
|---|---|
| EAN: | 8595068406342 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| hmotnost: | 51 kg |
| oko: | 50 × 100 mm |
| pouziti: | zahrada, průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 3,50 mm |
| prumer-sloupku: | 76 mm |
| ram: | kulatý profil |
| rozmer: | 3580 × 1950 mm |
| sirka: | 358 cm |
| typ: | dvoukřídlá |
| vypln: | svařovaný panel |
| vyska: | 195 cm |
| vyska-sloupku: | 260 cm |
| zamykani: | visací zámek |
| znacka: | SOLID® |
