Hladká podhrabová deska PILHRAB PVC, 2450/300/50 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
hladké provedení bez zámku materiál PVCů délka 245 cm, výška 30 cm, tloušťka 5 cm
| Kategorie: | Plastová podhrabová deska |
|---|---|
| EAN: | 8595068453353 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| delka: | 245 cm |
| hmotnost: | 7,01 kg |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | hladké |
| sirka: | 5 cm |
| vyska: | 30 cm |
