
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
kvalitní český výrobek garance až 25 let* bez natírání a lakování jednoduchá údržba vysoká odolnost vůči rozmarům počasí originální design
| Kategorie: | WPC oplocení |
|---|---|
| EAN: | 8595068450161 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| delka: | 200 cm |
| hmotnost: | 3,5 kg |
| rozmer: | 2000 × 90 × 15 mm |
| sirka: | 9 cm |
| znacka: | PILWOOD® |
