Hobby zrut zemní Zn 63 × 560mm, VRUPIL 6356, pro sloupky do průměru 48, max. výšky 1 600mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Zemní vruty |
|---|---|
| EAN: | 8595068412350 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | - |
| hmotnost: | 1,8 kg |
| pouziti: | do průměr 48 mm |
| rozmer: | 63 × 560 mm |
