Jednokřídlá branka PILOFOR® pozinkovaná (Zn) - rozměr 1094 × 2045 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
povrchová úprava Zn rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu 5,00 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz branky branka je univerzální (levá i pravá)
| Kategorie: | Jednokřídlé branky pozinkované PILOFOR® |
|---|---|
| EAN: | 8595068452462 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| hmotnost: | 36,7 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | zahrada, průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 5 mm |
| ram: | čtyřhranný profil |
| rozmer: | 1094 × 2045 mm |
| sirka: | 109,4 cm |
| typ: | jednokřídlá |
| vyska: | 204,5 cm |
| zamykani: | FAB zámek |
| znacka: | PILOFOR® |
