Jednokřídlá branka PILOFOR® SUPER poplastovaná (Zn + PVC) - antracit, rozměr 1090 × 980 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
povrchová úprava Zn + PVC, lakováno 2 × rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz branky branka je univerzální (levá i pravá) barva - antracit (RAL 7016)
| Kategorie: | Jednokřídlé branky antracitové PILOFOR® SUPER |
|---|---|
| EAN: | 8595068451908 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| hmotnost: | 21,1 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | zahrada, průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm |
| ram: | čtyřhranný profil |
| rozmer: | 1090 × 980 mm |
| sirka: | 109 cm |
| typ: | jednokřídlá |
| vypln: | svařovaný panel |
| vyska: | 98 cm |
| znacka: | PILOFOR® SUPER |
