Jednokřídlá branka SOLID® poplastovaná (Zn + PVC) - rozměr 1073 × 1450 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
povrchová úprava Zn + PVC rám z kulatých profilů (uzavřený) výplň svařovaná síť velikost ok 50 × 100 mm průměr drátu 3,50 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně stavitelných závěsů součástí je dozický zámek, plastová klika a kovový doraz branky barva - zelená
| Kategorie: | Jednokřídlé branky zelené SOLID® |
|---|---|
| EAN: | 8595068414293 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| hmotnost: | 18,4 kg |
| oko: | 50 × 100 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 3,5 mm |
| prumer-sloupku: | 48 mm |
| ram: | kulatý profil |
| rozmer: | 1073 × 1450 mm |
| sirka: | 107,3 cm |
| typ: | jednokřídlá |
| vypln: | svařovaná síť |
| vyska: | 145 cm |
| vyska-sloupku: | 210 cm |
| zamykani: | dózický zámek |
| znacka: | SOLID® |
