
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
pozinkovaná (Zn) kotva průvlaková M 10x90
| Kategorie: | Chemická kotva |
|---|---|
| EAN: | 8595068414200 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | bez barvy |
| hmotnost: | 0,057 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 5 mm |
| prurez: | 80 × 80 mm |
| rozmer: | M10 × 90 |
| typ: | kotva |
