Kovový sloupek k dekoračním pletivům poplastovaný (PVC) - výška 70 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
kovový sloupek s PVC součástí sloupku je čepička s oky pro vodicí drát
| Kategorie: | Sloupky k dekoračním pletivům |
|---|---|
| EAN: | 8595068410776 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 70 cm |
| hmotnost: | 3,2 kg |
| pouziti: | dekorační |
| povrchova-uprava: | PVC |
| prumer-sloupku: | 16 mm |
| typ-sloupku: | kulatý |
