Lesnické pletivo svařované BENITA poplastované (Zn + PVC) 2000/17/150 - výška 200 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
BENITA lesnické pletivo poplastované (Zn + PVC) (průměr drátu 2,10 mm)
| Kategorie: | Lesnické svařované pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068422731 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 25.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 50 m |
| hmotnost: | 14 kg |
| pouziti: | lesnictví |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 2,1 mm |
| typ-pletiva: | lesnické |
| vyska: | 200 cm |
| znacka: | BENITA |
