Lesnické pletivo svařované BENITA pozinkované (Zn) 1200/11/65/50m - výška 120 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
BENITA lesnické pletivo pozinkované (Zn) (průměr drátu 1,80 mm)
| Kategorie: | Lesnické svařované pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068450703 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 50.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 50 m |
| hmotnost: | 34 kg |
| pouziti: | lesnictví |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 1,8 mm |
| typ-pletiva: | lesnické |
| vyska: | 120 cm |
| znacka: | BENITA |
