Napínací drát poplastovaný (Zn + PVC) 78m, 2,25/3,40, hnědý (zelený štítek)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
průměr drátu 3,40 mm
| Kategorie: | Napínací dráty |
|---|---|
| EAN: | 8595068408469 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | hnědý |
| delka: | 78 m |
| hmotnost: | 3 kg |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 3 mm |
| typ-dratu: | napínací |
