Napínací drát poplastovaný - barva antracit (RAL 7016), délka 52m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
průměr drátu 3,40 mm
| Kategorie: | Napínací dráty |
|---|---|
| EAN: | 8595068451113 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 52 m |
| hmotnost: | 2 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 3 mm |
| typ-dratu: | napínací |
