Panel PILOFOR® SUPER STRONG pozinkovaný 2500 × 1230 mm - 123 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
svařovaný panel pozinkovaný (Zn) velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 8 mm svislé 6 mm výška 123 cm
| Kategorie: | Plotové panely 2D pozinkované |
|---|---|
| EAN: | 8595068450413 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| hmotnost: | 31,5 kg |
| oko: | 50 × 200 mm |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 8 mm |
| rozmer: | 2500 × 1230 mm |
| typ-plotoveho-panelu: | plochý |
| vyska: | 123 cm |
| znacka: | PILOFOR® SUPER STRONG |
