Písková plotovka PILWOOD® rozměr 1500 × 120 × 11 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
kvalitní český výrobek garance až 25 let* bez natírání a lakování jednoduchá údržba vysoká odolnost vůči rozmarům počasí originální design
| Kategorie: | WPC oplocení |
|---|---|
| EAN: | 8595068405611 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| delka: | 150 cm |
| hmotnost: | 2,55 kg |
| rozmer: | 1500 × 120 × 11 mm |
| sirka: | 12 cm |
| znacka: | PILWOOD® |
