
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | WPC oplocení |
|---|---|
| EAN: | 8595068454282 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | písková |
| delka: | 200 cm |
| rozmer: | 2000 × 98 × 12 mm |
| sirka: | 9,8 cm |
| vyska: | 12 mm |
| znacka: | PILWOOD-SAND® |
