Plochá žiletková páska - šířka pásky 2 cm, balení 50 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
šířka pásky 20 mm, vzdálenost ostnů 25 mm
| Kategorie: | Ostnaté a žiletkové dráty |
|---|---|
| EAN: | 8595068449028 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | bez barvy |
| delka: | 50 m |
| hmotnost: | 2,34 kg |
| pouziti: | průmysl |
| prumer-dratu: | 5 mm |
| typ-dratu: | žiletkový |
