Plotovina z polyetylenu 280 R, oko 10 × 10 mm - výška 80 cm, role 10 m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
typ plotoviny 280 R velikost ok 10 × 10 mm balení 10 m
| Kategorie: | Celoplastové pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068446263 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| hmotnost: | 4,7 kg |
| oko: | 10 × 10 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | PE |
| prumer-dratu: | 5 mm |
| vyska: | 80 cm |
