Plotový sloupek IDEAL® poplastovaný (Zn + PVC) 2400/48, barva antracit (RAL 7016), bez příchytky

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
sloupek pro ploty poplastovaný (Zn + PVC) plastová čepička součástí sloupku není příchytka napínacího drátu barva - antracit
| Kategorie: | Sloupky antracitové, průměr 48 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068450895 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 240 cm |
| hmotnost: | 3,8 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-sloupku: | 48 mm |
| typ-sloupku: | kulatý |
| vyska-sloupku: | 1,5 mm |
| znacka: | IDEAL® |
