Plotový sloupek IDEAL® poplastovaný (Zn + PVC) 4300/60

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
sloupek pro ploty - poplastovaný (Zn + PVC) rozměr 4300/60 barva - zelená součástí sloupku je plastová čepička (bez přichytky napínacího drátu)
| Kategorie: | Sloupky zelené, průměr 60 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068452080 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| baleni: | vč. plastové čepičky |
| barva: | zelená |
| delka: | 430 cm |
| hmotnost: | 12,4 kg |
| pouziti: | tenis |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-sloupku: | 60 mm |
| sila-steny: | 2, mm |
| typ-sloupku: | kulatý |
| znacka: | IDEAL® |
