Plotový sloupek IDEAL® pozinkovaný (Zn) 2000/48, včetně černé čepičky

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
sloupek pro ploty pozinkovaný (Zn) černá plastová čepička součástí sloupku je černá příchytka napínacího drátu součástí sloupku není příchytka napínacího drátu
| Kategorie: | Sloupky pozinkované, průměr 48 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068422489 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 200 cm |
| hmotnost: | 3,2 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-sloupku: | 48 mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | kulatý |
| znacka: | IDEAL® |
