Plotový sloupek PILOFIX poplastovaný (Zn+PVC), rozměr 65×50mm, délka 250 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
obdélníkový průřez 60 × 50 mm síla stěny 1,20 mm součástí sloupku je černá PVC čepička
| Kategorie: | Sloupky zelené, rozměr 60 × 60 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068454350 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 250 cm |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-sloupku: | 65×50mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | s prolisem |
| znacka: | PILOFIX® |
