Plotový sloupek PILZET pozinkovaný (Zn), rozměr 50×30mm, délka 210 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Sloupky PILZET Zn pro instalaci lesnických pletiv
| Kategorie: | Sloupky pro instalaci lesnických pletiv |
|---|---|
| EAN: | 8595068454336 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 210 cm |
| pouziti: | lesnictví |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-sloupku: | 50×30mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | s prolisem |
| znacka: | PILZET® |
