Plotový sloupek s montážní lištou PILCLIP® poplastovaný (Zn + PVC), 1700/48

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
sloupek pro ploty poplastovaný (Zn + PVC) součástí sloupku je zelená PVC čepička barva - zelená
| Kategorie: | Sloupky zelené s montážní lištou, průměr 48 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068448885 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 170 cm |
| hmotnost: | 3,2 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-sloupku: | 48 mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | s prolisem |
| znacka: | PILCLIP® |
