Plotový sloupek s montážní lištou PILCLIP® poplastovaný (Zn + PVC), 2700/48, barva antracit (RAL 7016)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
sloupek pro ploty poplastovaný (Zn + PVC) součástí sloupku je PVC čepička barva - antracit
| Kategorie: | Sloupky antracitové, průměr 48 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068455241 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-sloupku: | 48 mm |
| typ-sloupku: | s prolisem |
| vyska: | 270 cm |
| vyska-sloupku: | 1,5 mm |
