Protipřelezová pilka poplastovaná (Zn + PVC) - délka 100 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
vrcholové zabezpečení k upevnění na brány a branky výška pilky 30,00 mm rozteč mezi zuby 50,00 mm
| Kategorie: | Bezpečnostní prvky |
|---|---|
| EAN: | 8595068412695 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | zelená |
| delka: | 3 cm |
| hmotnost: | 0,61 kg |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| prumer-dratu: | 1,8 mm |
| typ: | protipřelezová pilka |
