Rabicové pletivo(Fe) provedení v roli, průměr oka 16 × 16 mm - výška 1m

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Velikost 16 × 16 mm průměr drátu 0,80 mm šírka role 1 m role o délce 50 m
| Kategorie: | Rabicové pletivo |
|---|---|
| EAN: | 8595068400289 |
| Jednotka: | m |
| Počet v balení: | 50.000 |
| barva: | Fe |
| hmotnost: | 15,2 kg |
| oko: | 16 × 16 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Fe |
| prumer-dratu: | 0,80 mm |
| typ-pletiva: | rabicové |
