
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Rákos je přírodní materiál určen pro zvýšení vašeho soukromí - v pergole či na zahradě. Dále je pak vhodný jako ochrana proti hluku, prachu, větru. Rákos je vysušen a provázán vázacím drátem, čímž dochází ke zpevnění a lze jej použít jako zastínění na plot. Rákos je velmi tvárný, ale i křehký materiál. Postupem času rohož zčerná. Není to vada materiálu,rohož je vyrobena z přírodního materiálu, tudíž na slunečním světle pracuje.
| Kategorie: | Rákosové rohože |
|---|---|
| EAN: | 8595068453070 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | přírodní |
| delka: | 5 m |
| hmotnost: | 6,8 kg |
| pouziti: | zahrada |
| typ-zastineni: | rákos |
| vlastnost: | 95% zneprůhlednění oplocení |
| vyska: | 150 cm |
| znepruhledneni: | 95% |
