Rám se žebírkový výpletem pozinkovaný (Zn) - rozměr 200 × 150 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Zinkovaný drát velikost ok 50 × 50 mm průměr drátu 2,15 mm průměr rámu 12,00 mm rám v základní barvě
| Kategorie: | Rámy s žebírkovým výpletem |
|---|---|
| EAN: | 8595068440339 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | základní |
| hmotnost: | 11,8 kg |
| oko: | 50 × 50 mm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer-dratu: | 2,15 mm |
| ram: | 12 mm |
| rozmer: | 200 × 150 cm |
