
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
SKOBY pozinkované (Zn) balení 5 kg - minimální odběr průměr 4,20 délka 42 mm
| Kategorie: | Kleště, sponky a skoby |
|---|---|
| EAN: | 8595068440742 |
| Jednotka: | kg |
| Počet v balení: | 5.000 |
| baleni: | 5 kg |
| delka: | 42 mm |
| hmotnost: | 5 kg |
| pouziti: | lesnictví |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer: | 4,2 mm |
| typ: | skoba |
