Sloupek PILODEL® pozinkovaný (Zn) 60 × 40 mm - délka 260 cm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Sloupky PILODEL® Zn obdélníkový průřez 60 × 40 mm délka 260 cm součástí sloupku je černá PVC čepička síla stěny 1,50 mm
| Kategorie: | Sloupky pozinkované, rozměr 60 × 40 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068400586 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| delka: | 260 cm |
| hmotnost: | 5,51 kg |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn |
| rozmer: | 60 × 40 mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | obdélníkový |
| znacka: | PILODEL® |
