Sloupek PILODEL® pozinkovaný (Zn + PVC) 60 × 40 mm - délka 300 cm, barva antracit (RAL 7016)

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
Sloupky PILODEL® Zn + PVC průřez 60 × 40 mm délka 300 cm součástí sloupku je černá PVC čepička barva - antracit RAL 7016 síla stěny 1,50 mm
| Kategorie: | Sloupky antracitové, rozměr 60 × 40 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068455258 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 300 cm |
| pouziti: | zahrada |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| rozmer: | 60 × 40 mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | obdélníkový |
| znacka: | PILODEL® |
