Sloupek PILOFOR® poplastovaný (Zn + PVC) 60 × 60 mm - délka 200 cm, barva antracit

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
sloupek poplastovaný (Zn + PVC) čtvercový průřez 60 × 60 mm síla stěny 1,50 mm délka 200 cm součástí sloupku jsou zalisované matky M6 a černá PVC čepička barva - antracit
| Kategorie: | Sloupky antracitové, rozměr 60 × 60 mm |
|---|---|
| EAN: | 8595068452431 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | antracit |
| delka: | 200 cm |
| hmotnost: | 5,3 kg |
| pouziti: | průmysl |
| povrchova-uprava: | Zn + PVC |
| rozmer: | 60 × 60 mm |
| sila-steny: | 1,5 mm |
| typ-sloupku: | čtvercový |
| znacka: | PILOFOR® |
