
Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
délka 15 cm průměr drátu 3,5 mm povrchová úprava Zn+Al
| Kategorie: | Příslušenství ke gabiónům |
|---|---|
| EAN: | 8595068451786 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| delka: | 15 cm |
| hmotnost: | 0,07 kg |
| prumer-dratu: | 3,5 mm |
| typ: | spona |
