Stabilizační držák pozinkovaný (Zn) - průběžný, výška 30 cm, průměr 48 mm

Kompletní sortiment oplocení
na jednom místě

Většina zboží skladem
ihned k odběru

Dodání po celé ČR
na jakékoliv místo
stabilizační držák pozinkovaný (Zn) - průběžný výška 300 mm průměr otvoru 48 mm
| Kategorie: | Stabilizační držáky |
|---|---|
| EAN: | 8595068423127 |
| Jednotka: | ks |
| Počet v balení: | 1.000 |
| barva: | Zn |
| hmotnost: | 1,35 kg |
| pouziti: | podhrabová deska |
| povrchova-uprava: | Zn |
| prumer: | 48 mm |
| typ: | držák |
| vyska: | 30 cm |
